DKK70 - 85 brutto na godz.

Rolnictwo sezonowa praca w Danii od zaraz bez języka przy uprawie truskawek i szparagów Græsted

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Græsted
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 11 kwietnia 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 21 czerwca 2019

Do podjęcia sezonowa praca w Danii przy uprawie truskawek i szparagów. Zatrudnienie w rolnictwie bez języka aktualne od zaraz. Oferta 2019 z Græsted z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik rolnictwa.

Lokalizacja: Græsted.

Wynagrodzenie: 70 – 85 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz (11 kwietnia 2019).

Liczba miejsc: 3 + 1 Team Leader.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie sadzenie truskawek i szparagów, plewienie chwastów, rozkładanie słomy pomiędzy grządkami, zbieranie kamieni, a także zbiór szparagów;
  • Team Leader dodatkowo będzie kontrolował jakość oraz czas pracy.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zręczność;
  • Team Leader powinien również znać język angielski na poziomie komunikatywnym i mile widziane będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 70 DKK brutto na godz. dla pracowników, a dla Team leadera 85 DKK na godz. brutto, natomiast zbiory szparagów płacone są w akordzie 8,5 DKK brutto na kilogram;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 475 DKK na osobę w domku mobilnym.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: pl [małpa] balticworkforce.com lub zgłaszać się pod numerem telefonu: +48 58 622 67 94.

Źródło: praca4u.net

ID ogłoszenia: 4935ca70c0b3bc7b