DKK15000 / 16000 DKK brutto

Sezonowa praca w Danii – przy obrywaniu pączków z drzew Jutlandia maj 2018

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Koniec maja
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5/6 tygodni

Pod koniec maja 2018 do podjęcia atrakcyjna praca sezonowa w Danii. Zatrudnienie w leśnictwie na terenie Jutlandii przy obrywaniu pączków z drzew. Niewymagana znajomość języków obcych.

Oferujemy:

– stawka godzinowa: 70 DKK, (9,42 €) plus 12,5 % dodatek wakacyjny,
– średnie zarobki miesięczne brutto: 15 400 DKK (2 070€),
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– 50/55 godzin w tygodniu (w zależności od ilości zamówień),
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron,
– pomoc w organizacji mieszkania, 100 kr/doba (ok. 20/30 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe),
– duńska umowa,
– obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:

– obrywanie “szczypanie” pączków drzewka.

Oczekujemy:

– zaangażowanie,
– dyspozycyjność w podanym terminie,
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– własny samochód (dojazdy do pracy),
– dobry stan zdrowia.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?

Wypełnij formularz na naszej stronie www.pf-gruppen.com (zakładka APLIKUJ O PRACĘ) oraz wyślij swoje CV

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta: + 48660575888
Izabela + 48696445365

ID ogłoszenia: 9085af42683a858c

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 740, dzisiaj: 1