€do ustalenia

Sezonowa praca w Holandii na wakacje przy sprzątaniu bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia

Od zaraz szukamy kobiet bez znajomości języka holenderskiego do fizycznej pracy w Holandii. Oferta przy sprzątaniu mieszkań bez doświadczenia. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do sprzątania
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie zajmował się sprzątaniem biur, mieszkań oraz domów. Do czynności pracownika będzie należało:
– mycie podłóg, naczyń
– wyrzucanie śmieci
– odkurzanie
– prasowanie
– i wszystkie inne prace porządkowe, które doprowadzą pomieszczenie do czystości.

Wymagania:
– dobra kondycja i sprawność fizyczna
– umiejętność dokładnego sprzątania
– język angielski w stopniu minimum podstawowym
– aktualne prawo jazdy na samochód osobowy
– możliwość podjęcia pracy za granicą do końca sierpnia.

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– zapewniamy ubezpieczenie
– oferujemy miejsce noclegowe
– zatrudnienie od zaraz do końca sierpnia
– pracownik ma zapewnione stałe zlecenia przez okres trwania umowy

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o poufności (w języku angielskim) na maila: praca@hobij.pl lub info@hobij.pl w tytue proszę wpisać: praca wakacyjna- sprzątanie.

Źródło: http://www.praca4u.net/sprzatanie-praca-na-wakacje-id228284.html

ID ogłoszenia: 60253b54f38f2447

2 komentarze na “Sezonowa praca w Holandii na wakacje przy sprzątaniu bez znajomości języka”

  1. prowida na @

    Witam,
    jestem zainteresowana ofertą pacy wraz z chłopakiem(jesteśmy studentami i mamy 21 lat) nasze maile: fame17@wp.pl robert-wsiaki@wp.pl telefon 601 714 124

    Obydwoje pracowaliśmy w zeszłym roku na wakacjach w Holandii, mamy doświadczenia i numer sofi oraz chęć podjęcia pracy od zaraz.

    Magda Stefanisyzn

    Robert Wsiaki

  2. PanMich na @

    Witam, wraz z dziewczyną jestem zainteresowany ofertą pracy. Jesteśmy pracowici, język angielski na poziomie doskonale komunikatywnym prawa jazdy kat B, jesteśmy odpowiedzialni przystosowujemy się łatwo do warunków pracy. Proszę o kontakt na maila panmich90@gmail.com