€do uzgodnienia

Sezonowa praca w Holandii od maja 2021 przy zbiorach warzyw bez języka Volkel

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Volkel
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie od maja 2021 w Volkel przy zbiorach warzyw. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Volkel.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od maja 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie warzyw, takich jak: sałata lodowa, kapusta pekińska, koper włoski, seler, mini romany oraz pak choi.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • możliwość podjęcia pracy od maja 2021;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy;
  • stałe godziny pracy;
  • atrakcyjne warunki finansowe zgodne z CAO;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które są dodatkowo płatne.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: aldona@complimentbv.nl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 0630513039

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-holandii-bez-jezyka-od-maja-2021-zbiory-warzyw-w-volkel/

ID ogłoszenia: 657601adc61608d8