€do uzgodnienia

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach pomidorów od zaraz Wollup

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Wollup
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Bez znajomości języka aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech 2021. Zatrudnienie w Wollup przy zbiorach i pielęgnacji pomidorów z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Wollup.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym;
  • praca odbywa się w szklarniach;
  • pracownik będzie zajmował się pielęgnacją, zbieraniem oraz pakowaniem warzyw przy linii (pomidory, papryka, ogórki i bakłażany);
  • możliwe będzie również zbieranie i pakowanie jeżyn.

Wymagania:

  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • na miejscu zakwaterowanie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie od zaraz na umowę sezonową.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: (049) 151 195 66 152

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-pomidorow-niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-od-zaraz-wollup-2021/

ID ogłoszenia: 75560c9f72b9d2f6