€6 euro/h

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz bez języka zbiory malin Badenia-Wirtembergia

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Badenia-Wirtembergia
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5-6 tyg.

Pilne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach malin w Badenii-Wirtembergii, bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków z zapewnionym wysokim wynagrodzeniem oraz legalną umową.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce pracy: Badenia-Wirtembergia, Niemcy.

Wynagrodzenie: akord, ok. 6 euro/h.

Zadania na stanowisku pracy:

  • delikatne zbieranie malin z krzaczków;
  • przestrzeganie dziennych norm zbiorów;
  • maliny są zbierane ręcznie.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • możliwość podjęcia pracy już w przyszłym tygodniu;
  • przyjazne nastawienie;
  • motywacja do pracy;
  • sprawność fizyczna;
  • delikatne i sprawne dłonie;
  • oferta ta skierowana jest do osób bezrobotnych, emerytów studentów, gospodyń domowych, rencistów itp.

Zapewniamy:

  • pracę na okres 5-6 tygodni;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość rozpoczęcia już w przyszłym tygodniu.

Aplikacje:
W celu zgłoszenia się do pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numer:

004915216164718

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorze-malin/

ID ogłoszenia: 72257753a6d6b551

4 komentarze na “Sezonowa praca w Niemczech od zaraz bez języka zbiory malin Badenia-Wirtembergia”

  1. Gwincia2 na @

    Witam jestem zainteresowany praca wraz z trojka przyjaciol wiek od 17 do 20 lat, mamy doswiadczenie w zbiorach jestesmy dobrze zorganizowana grupa prosze o pilny kontakt zawszespoko907@wp.pl lub nr tel 732983575

  2. HubertMonika na @

    Witam,
    jestem zainteresowana pracą razem z chłopakiem. Mamy po 20 lat, jesteśmy osobami odpowiedzialnymi i zdyscyplinowanymi, wszystkie powierzone obowiązki wykonujemy sumiennie i z entuzjazmem. Posiadamy umiejętność szybkiego uczenia się. Jesteśmy rzetelni, cierpliwi, a także potrafimy pracować w grupie. Jesteśmy dyspozycyjni do końca sierpnia. Prosimy o kontakt monika_ponichtera@wp.pl
    Pozdrawiamy.

  3. sznapi na @

    witam jestem zainteresowany praca jestem sprawny fizycznie i pracujacy prosze o kontakt 533553472

  4. Heishiro Mitsurugi na @

    proszę o kontakt
    607 302 653
    damiansnk120@wp.pl

    Gotowy na wyjazd z dnia na dzień wraz z kolegą lub sam
    Więcej o sobie przez kontakt telefoniczny