€8,50 € za godzinę brutto

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz bez języka zbiory truskawek dla kobiet Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Münster
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do sierpnia 2016

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach truskawek w Münster. Poszukujemy od zaraz 3 kobiet, zatrudniamy również bez doświadczenia przy podobnych zadaniach.

Stanowisko: pracownica sezonowa.

Stawka godzinowa: 8,50 euro za godzinę.

Miejsce pracy: Münster, Niemcy.

Wolne stanowiska: 3.

Opis stanowiska:

praca ma charakter fizyczny i polega na zbieraniu truskawek z krzaczków na polu lub w tunelu.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • jedna z 3 zatrudnionych kobiet musi znać język niemiecki;
  • dobry stan zdrowia;
  • motywacja do pracy;
  • doświadczenie przy zbiorach będzie dużym plusem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na niemieckich zasadach;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • dobre zarobki;
  • zatrudnienie od zaraz do sierpnia 2016;
  • przyjazne środowisko i zespół współpracowników.

Aplikacje:
Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem pod adres e-mail:

info@europejob.it

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorze-truskawek-munster/

ID ogłoszenia: 610573f430517bd7

ilość wszystkich wyświetleń: 1907, dzisiaj: 1