€do uzgodnienia

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka zbiory malin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 tygodnie lub dłużej

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach malin. Zatrudnienie 2019 dla kandydatów również bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na ręcznym zbieraniu owoców miękkich.

Wymagania:

  • dostępność na okres 4 tygodni;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • samodzielność;
  • możliwość zorganizowania sobie wyżywienia w swoim zakresie.

Oferujemy:

  • umowę sezonową na 4 tygodnie od zaraz;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość przedłużenia umowy na zbiory maliny jesiennej;
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta sezonowej pracy, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 667280336 albo 721125477.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorze-malin-bez-znajomosci-jezyka-2019/

ID ogłoszenia: 2295d3b2f7e062d7