€9,19/h

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek bez języka 2019 Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 05.2019-31.07.2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Już teraz zaczynamy rekrutację do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek 2019. Zatrudnimy Polaków bez znajomości języka w Bremen. Doświadczenie również nie jest wymagane. Chętnie przyjmiemy studentów.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Bremen, Niemcy.

Stawka za godzinę: 9,19 EUR/h plus premie za dobre wyniki.

Czas pracy: maj-koniec lipca 2019.

Obowiązki na stanowisku:

  • zbiór truskawek z pola i pakowanie ich do skrzynek.

Wymagania:

  • wytrzymałość fizyczna i sprawność;
  • zręczność;
  • dokładne wykonywanie obowiązków;
  • motywacja do pracy;
  • samodzielność w działaniu;
  • dobry stan zdrowia.

Zapewniamy:

  • wysoką stawkę godzinową;
  • pracę sezonową od maja do końca lipca 2019;
  • zakwaterowanie płatne 3,50 EUR/doba w pokojach 2-3 osobowych z kuchnią i TV;
  • możliwość korzystania z rowerów aby podjechać do sklepu na zakupy;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać aplikacje pod adres:

truskawki-pracade@wp.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-2019-przy-zbiorze-truskawek-bremen/

ID ogłoszenia: 2095bd0b351e1e04