€akord

Sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek bez znajomości języka Purkshof

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Purkshof
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji

Praca w Niemczech na sezon 2016 przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie bez znajomości języka na plantacji w Purkshof dla Polaków. Szukamy osób silnych, pracowitych i z motywowanych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy, Purkshof.

Wynagrodzenie: akord – 0,80 euro za kilogram.

Zadania na stanowisku:

  • zbiór truskawek w szklarni lub na polu w sposób delikatny, żeby ich nie uszkodzić.
  • praca zaczyna się o 4.00 nad ranem, o 14 przewidziana jest długa przerwa oraz ciepły posiłek.

Oczekiwania:

  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • pracowitość i energiczność;
  • umiejętność wyrabiania dziennych limitów;
  • możliwość zabrania ze sobą ubrań i akcesoriów na każdą pogodę;
  • umiejętność pracy w grupie.

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie oraz zakwaterowanie;
  • dojazdy do miejsca pracy;
  • częściowe wyżywienie;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • dobre wynagrodzenie;
  • opcję wypożyczenia sztormiaka w cenie 10 euro za cały pobyt.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez link:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-truskawek-purkshof-2016/

ID ogłoszenia: 44457214f1207658

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek bez znajomości języka Purkshof”

  1. Krzysztof123 na @

    Witam serdecznie jestem zainteresowany
    Pana/Pani oferta. Czy była by mozliwosc
    pracy dla 2 osób.
    Dojazd 20 maja ponieważ mamy 19
    kończymy Matury.