NOKod 115 brutto/h

Sezonowa praca w Norwegii bez języka przy zbiorach owoców wakacje 2020 Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: wakacje 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca sierpnia 2020

Propozycja rozpoczęcia sezonowej pracy w Norwegii na wakacje 2020. Zatrudnienie w Lillehammer przy zbiorach owoców miękkich bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord – od 115 NOK brutto na godz.

Start: wakacje 2020.

Liczba miejsc: 12 – 15.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie ręczne zbieranie owoców miękkich na plantacji, która ma powierzchnię 60 hektarów – najpierw zbiera się truskawki, potem maliny i borówki.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego z dostępem do kuchni, a prysznice i toalety są w osobnym budynku – około 100 – 150 metrów od domków;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • legalne zatrudnienie.

Aplikacja:

CV nie jest potrzebne. W zgłoszeniu prosimy podać informację o doświadczeniu przy zbiorach, znajomości języka angielskiego/norweskiego oraz o dyspozycyjności.

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: michal.moczarski@onet.pl

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-sezonowa-praca-w-norwegii-zbiory-owocow-wakacje-2020-lillehammer/

ID ogłoszenia: 1295e96f7a1f3fbb

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Norwegii bez języka przy zbiorach owoców wakacje 2020 Lillehammer”

  1. Wojciech1981 na @

    Dzien dobry. Jestem zainteresowany praca sezonowa. Mam duze doświadczenie w zbieraniu owocow (tryskawek, malin, pieczarek), pracowalem w Szwecji, w Holandii. Obecnie przebywam w Norwegii, mam dnummer i szukam pracy. Proszę o kontakt. Nr tel 93999658. Pozdrawiam, Wojciech