SEKAkord 6,46 netto/kg

Sezonowa praca w Szwecji bez języka zbiory truskawek od czerwca 2022 Målilla

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Målilla
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od połowy czerwca 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 - 12 tygodni

Ogłoszenie aktualnej od czerwca 2022 sezonowej pracy w Szwecji. Zatrudnienie bez znajomości języka w rejonie Målilla przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Målilla.

Wynagrodzenie: 6,46 SEK netto za kg.

Start: od połowy czerwca 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa;
  • zadaniem będzie zbieranie truskawek;
  • praca na polu lub w tunelach.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dowód osobisty lub paszport do podpisania umowy oraz numer konta;
  • obywatelstwo kraju europejskiego;
  • ważny test z wynikiem negatywnym  na Covid-19.

Oferujemy:

  • umowę o pracę sezonową;
  • zatrudnienie od 6 do 12 tygodni;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • około 40 godzin pracy w tygodniu;
  • wolne soboty;
  • zakwaterowanie ok. 6 km od pracy w pokojach dwuosobowych;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +46 739 674 994

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/truskawki-w-szwecji-bez-posrednikow-CID4-IDNT3OY.html

ID ogłoszenia: 65862121d7162721