SEKna akord

Sezonowa praca w Szwecji dla studentów przy zbiorze owoców Motala 2014

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Motala
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Poszukujemy osób do zbioru malin i truskawek na wakacje 2014 w Motala. Praca w Szwecji od czerwca dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego. Mile widziani studenci oraz tegoroczni maturzyści

Stanowisko: pracownik fizyczny przy zbiorze owoców miękkich
Lokalizacja: Szwecja, Motala
Wynagrodzenie: na akord, ok. 50 SEK/7 kg owoców

Zadania:
– zbiór owoców miękkich takich jak maliny czy truskawki z upraw rolnych

Wymagania:
– osoby bez przeciwwskazań zdrowotnych
– bardzo dobra kondycja fizyczna
– wywiązywanie się z obowiązków
– najchętniej studenci i tegoroczni maturzyści
– praca nie jest uzależniona od pogody
– języka angielskiego na poziomie, w którym pracownik będzie mógł zrozumieć polecenia
– doświadczenie przy zbiorach gwarantuję pierwszeństwo podczas wyboru kandydatów

Oferujemy:
– wyjazd od czerwca do lipca 2014
– zarobki w zależności od zbioru
– zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie
– praca dzienna od 8 do 12 godzin

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy o zapisywanie się poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie: http://praca-przy-zbiorach.pl/oferty/wakacyjna-praca-w-szwecji-przy-zbiorach-truskawek-motala-2014/

ID ogłoszenia: 10052fd38f389d52

2 komentarze na “Sezonowa praca w Szwecji dla studentów przy zbiorze owoców Motala 2014”

  1. justyna2582 na @

    Witam,
    wraz z koleżanką jesteśmy gotowe do podjęcia pracy, obecnie studiujemy także możliwość wyjazdu to początek lipca. Bardzo prosimy o kontakt.
    tel. 660129596
    e-mail: justyna2582@vp.pl
    Pozdrawiam

  2. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam