€1380€ netto

Sezonowa praca we Francji od zaraz pracownik winnicy przy pielęgnacji roślin, Dijon 2021

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Dijon
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 10.05.2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 15.09.2021

W malowniczym regionie Dijon od zaraz do podjęcia sezonowa praca we Francji w rolnictwie przy pielęgnacji roślin w winnicy. Zatrudnienie również dla par bez doświadczenia lub z doświadczeniem.

Poszukujemy pracowników (mogą być pary, osoby z doświadczeniem, osoby bez doświadczenia) na winnicę.
Obowiązki:
przycinanie winorośli
podwiązywanie winorośli
prace pielęgnacyjne

Zapewniamy: polską umowę o pracę i składki od średniej krajowej, ubezpieczenia na podstawie druku A1, bezpłatne zakwaterowanie, wynagrodzenie 1380€ netto (na rękę) miesięcznie, 35h pracy tygodniowo, zwrot kosztów podróży ( do wysokości biletu autobusowego)

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem „Pracownik winnicy” na adres: rekrutacja@sidrom.net bądź przez naszą stronę internetową www.sidrom.net/oferty-pracy klikając aplikuj przy konkretnej ofercie bądź na dole strony.

Więcej informacji pod nr tel.: 882 136 687

Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
www.sidrom.net

ID ogłoszenia: 526608bf38872034

ilość wszystkich wyświetleń: 1081, dzisiaj: 1