$Atrakcyjne

Sortowanie paczek od zaraz Niemcy praca fizyczna dla par bez języka, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Frankfurt nad Menem
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Dłuższy czas
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Od zaraz również dla par w okolicach Frankfurtu nad Menem do podjęcia fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka przy sortowaniu paczek kurierskich.

Praca w Niemczech czeka na Ciebie.
Stanowisko: sortowacz paczek
Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem

Praca bez znajomości języka obcego – praca bez doświadczenia
Atrakcyjna stawka godzinowa.

Opis stanowiska:
Praca w logistycznym magazynie na terenie Niemiec niedaleko Frankfurtu nad Menem. Praca polega na sortowaniu lekkich przesyłek kurierskich lub komisjonowaniu towarów np. nabiału. Praca w systemie 2 lub 3 zmianowym, na pełny etat, również dla par.

Oferujemy:
– pracę na dłuższy czas
– atrakcyjne zarobki w €
– bonusy dla stałych pracowników
– darmowe dojazdy do pracy
– darmowe ubezpieczenie zdrowotne
– zapewnione zakwaterowanie w z atrakcyjną zniżką

Zadzwoń już dziś
Kamila + 48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Oliwia + 48 577 901 099

www.klaverteam.com
Klaver Sp. z o.o. ( KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 37964ef2cf3d627c

ilość wszystkich wyświetleń: 258, dzisiaj: 2