DKK95 brutto/h

Sprzątanie autobusów bez języka fizyczna praca w Danii od lutego 2021 Frederikssund

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Frederikssund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od lutego 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 30 kwietnia 2021

Od lutego 2021 możliwość rozpoczęcia fizycznej pracy w Danii przy sprzątaniu autobusów. Zatrudnienie we Frederikssund dla Polaków bez języka. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Frederikssund.

Wynagrodzenie: 95,00 DKK brutto na godz.

Start: od lutego 2021.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu oraz myciu autobusów i ciężarówek;
  • praca odbywa się w godzinach od 18.00 do 02.00;
  • zadaniem będzie także prowadzenie autobusów na krótkim dystansie.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B, C oraz D;
  • bez znajomości języka duńskiego, ale z językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość otrzymania pieniędzy wakacyjnych w wysokości 12,5%;
  • darmowe zakwaterowanie na terenie firmy;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy o charakterze fizycznym proszone są o wysyłanie zgłoszeń przez formularz na stronie:

Źródło: https://balticworkforce.com

ID ogłoszenia: 5855ffc5f0cb226c