PLN40.00

Szukamy: Murarza do pracy we Francji na budowie 2015

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Wrocław

Aktualne ogłoszenie dotyczące sezonowej pracy we Francji na budowie w charakterze murarza. Oferta z zakwaterowanie dla osób z doświadczeniem i językiem angielskim lub francuskim.

Zapraszamy. Eurokontakt jest Agencją Pośrednictwa Pracy Zagranicznej istniejąca na rynku
od 1995 roku.Działamy zgodnie z prawem Unii Europejskiej. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1109.
Oferujemy pracę dla osób z różnych sektorów zatrudnienia. Zatrudniamy
zarówno specjalistów jak i osoby bez kwalifikacji i doświadczenia oraz
znajomości języków obcych. W centrum naszego zainteresowania znajdują się
branże budowlane, rolnicze, metalurgiczne, mechaniczne oraz wiele innych.
Szukamy również pracowników fizycznych. Zaufaj i skontaktuj się z nami.
Zapraszamy.

Dla naszego klienta na terenie Francji poszukujemy osób na stanowisko:

Murarz

Obowiązki:
Wykończenia infrastruktury na campingu (również wokół basenów – plaże wykładane z płytek, dekoracyjne murki),
Murowanie kamiennych grilli na campingu.

Oczekiwania:

Minimum 4-5 lat doświadczenia,
Znajomość języka angielskiego lub francuskiego,
Prawo jazdy kategorii B oraz własne auto,
Obowiązkowość,
Sumienność,
Dyspozycyjność.

Oferujemy:
Zakwaterowanie
Możliwość nadgodzin
Dobre zarobki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail rekrutacja.ogloszenia@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 531 598 055.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

ID ogłoszenia: 90554a774868494

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 1483, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Szukamy: Murarza do pracy we Francji na budowie 2015”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. Paul na @

    Witam uprzejmie. Bardzo zależy mi na podjęciu tej pracy. Mam doświadczenie na stanowisku sezonowym, lecz także udokumentowane w innej branży, ochronie, budownictwa, a nawet gastronomi. Uczę dalej na kierunku informatycznym, mam 22 lata. Jestem zapalonym sportowcem biorącym udział w zawodach, mam także uregulowaną służbę wojskową jak i zaświadczenie o niekaralności. Znam północną Europę, i mam także innej umiejętności oraz kwalifikacje i chętnie podejmę się tej pracy nawet w ewentualnym okresie próbnym. Znam język angielski bardzo dobrze, i niemieckim na poziomie podstawowym, uczę się również i komunikatywnie znam francuski i norweski. Mogę w każdej chwili się porozumieć i umówić na szkolenie, przyuczenie, bądź podjąć pracę od razu. Bardzo dziękuję za kontakt, i rozpatrzenie mojej oferty. Wszystkie informacje podaję w takim systemie jaki miałem na ówczesnych stanowiskach, takie informacje były przydatne.

    Pozdrawiam i życzę udanego dnia, oraz być może do zobaczenia 🙂

    My contact:
    Phone Number: 880 167 490
    E-mail: actors.speed102@gmail.com

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: epser
  • Zarejestrowany od:

Inne przedmioty dodane przez epser

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez epser »