PLN9000 - 16000 na mc

Szwecja praca fizyczna bez języka ogrodnik terenów zieleni marzec 2023 Kristianstad

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Kristianstad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od marca 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 - 12 miesięcy

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Szwecji jako ogrodnik terenów zieleni. Zatrudnienie w Kristianstad od marca 2023 dla Polaków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kristianstad.

Wynagrodzenie: 9000 – 16000 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • koszenie trawy z wykorzystaniem odpowiednich maszyn na polu golfowym;
  • zadaniem będzie dbanie o nawodnienie trawy;
  • konserwowanie maszyn;
  • nawożenie trawy;
  • wykonywanie innych prac związanych z pielęgnacją pola golfowego.

Wymagania:

  • bez znajomości języka szwedzkiego, ale ze znajomością języka angielskiego;
  • chęć podjęcia pracy w Szwecji;
  • pozytywne nastawienie;
  • gotowość d0 podjęcia pracy w Szwecji od marca 2023 na 6 – 12 miesięcy;
  • chęć zdobycia nowego doświadczenia.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • wypłatę raz w miesiącu bezpośrednio na konto;
  • dojazd do pracy;
  • wsparcie współpracowników oraz kadry kierowniczej.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Szwecji, mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +48 694 446 351

Źródło: www.pracuj.pl/praca/ogrodnik-terenow-zieleni-szwecja,oferta,9561612

ID ogłoszenia: 924637bdddd7a7a5