SEKnetto 64 SEK za godzinę

Szwecja praca fizyczna na produkcji bez znajomości języka Kristianstad czyszczenie pora

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Kristianstad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sierpień 2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sierpień 2016-styczeń 2017

Przetwórnia z Kristianstad posiada wakaty przy czyszczeniu i sortowaniu pora na produkcji. Praca w Szwecji bez znajomości języka. Zakwaterowanie jest zapewnione przez pracodawcę.

Miejsce: Krtistianstad, Szwecja.

Zarobki: 64 SEK netto za godzinę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Okres pracy: sierpień 2016 – styczeń 2017.

Numer referencyjny: POR /SZWECJA.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie pora według wymagań jakościowych;
  • mycie i czyszczenie porów;
  • pakowanie warzyw i przygotowanie do wysyłki;
  • kierownik może zlecać również inne zadania.

Oczekiwania:

  • doświadczenie przy czyszczeniu pora za granicą (min.6 tygodni);
  • motywacja do pracy;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • umiejętność działania w grupie;
  • dokładność i sumienność;
  • dyspozycyjność do pracy w podanym wyżej okresie.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • wsparcie polskiego rezydenta w Szwecji;
  • ubezpieczenie opłaca pracodawca;
  • terminowe wypłaty pensji (raz w miesiącu);
  • wsparcie w zorganizowaniu podróży.

Aplikacje:
W temacie maila aplikacyjnego prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia.
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres mailowy do tego z biur, które jest najbliżej waszego miejsca zamieszkania:

Kielce
T: 41 344 38 16
e-mail: kielce@abpraca.pl

Lublin
T: 81 444 27 24
e-mail: lublin@abpraca.pl

Opole
T: 77 460 90 77
e-mail: opole@abpraca.pl

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-szwecji-na-produkcji-przy-czyszczeniu-pora-bez-jezyka-kristianstad/

ID ogłoszenia: 8835759615bcdb9e