€10 na godzinę

Szwecja praca od zaraz w rolnictwie bez znajomości języka na farmie zwierzęcej Helsingborg

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Helsingborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Na farmie potrzebne od zaraz osoby do pracy w Szwecji. Zatrudnienie w rolnictwie na terenie Helsingborg bez języka przy hodowli świń z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik rolnictwa.

Lokalizacja: Helsingborg.

Wynagrodzenie: 10,00 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca na farmie zwierzęcej przy hodowli świń.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • nie jest wymagany j. szwedzki, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • dokładne wypełnianie zadań;
  • brak problemów ze zdrowiem oraz siła do pracy fizycznej;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do i ze Szwecji;
  • około 40 godzin pracy w tygodniu – wolny 1 dzień w tygodniu;
  • odzież roboczą;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

CV w j. angielskim i j. polskim należy przesłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-na-farmie-zwierzecej-szwecja-helsingborg,oferta,7127848

ID ogłoszenia: 4395db70a9b3e602