SEKdo uzgodnienia

Szwecja praca przy zbiorze warzyw od zaraz bez języka z zakwaterowaniem

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Oferta pracy w Szwecji na polu polegająca na zbieraniu brokułów. Poszukiwane osoby do zatrudnienia od zaraz bez znajomości języka szwedzkiego oraz zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik na polu przy zbiorze brokułów

Miejsce: Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • pracownik zbiera brokuły na polu, a następnie układa je w skrzynkach

Wymagania:

  • konieczne jest posiadanie minimum 4- tygodniowego doświadczenia w zbieraniu brokułów na terenie Niemiec, Belgii lub Holandii
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • brak przeciwwskazań do pracy na polu
  • motywacja do podjęcia zatrudnienia od zaraz

Oferujemy:

  • legalną umowę
  • opłacanie składek na ubezpieczenie
  • pensję wypłacaną na konto co miesiąc
  • mieszkanie zorganizowane przez pracodawcę
  • wysokie zarobki
  • pomoc i wsparcie polskich koordynatorów
  • pomoc w znalezieniu transportu do Szwecji

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o aplikowanie poprzez: http://www.praca4u.net/index.php?strona=pokaz&akcja=tresc&id=409298

ID ogłoszenia: 27157db15be5361e

1 odpowiedź na “Szwecja praca przy zbiorze warzyw od zaraz bez języka z zakwaterowaniem”

  1. Grzegorz133 na @

    Jestem zainteresowany ofertą pracy.