€14,20 na godz.

Szwecja praca sezonowa bez języka przy zbiorach kwiatów 2022 w Boras

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Boras
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od sierpnia 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca grudnia 2022 z opcją przedłużenia

Propozycja podjęcia od sierpnia 2022 sezonowej pracy w Szwecji dla Polaków. Zatrudnienie w Boras bez znajomości języka przy zbiorach kwiatów. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Boras.

Wynagrodzenie: 14,20 € na godz.

Start: od sierpnia 2022.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie oraz pakowanie kwiatów;
  • praca wykonywana na zewnątrz oraz wewnątrz w zależności od zadań.

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza w Polsce albo we Szwecji;
  • bez jeżyka szwedzkiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach oraz pakowaniu kwiatów;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • wybór kandydatów do testu odbywa się na podstawie CV, a test trwa maksymalnie 14 dni. Jeżeli kandydat nie zostanie zakwalifikowany, to może zostać odesłany do Polski.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do/ze Szwecji;
  • przynajmniej 40 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • strój roboczy.

Aplikacja:

CV prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/zbior-i-pakowanie-kwiatow-szwecja,oferta,9159481

ID ogłoszenia: 1062aad200b9a4c