€13 - 15 na godz.

Szwecja praca sezonowa bez języka przy zbiorach pieczarek od zaraz Saxtrop

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Saxtrop
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 mc z opcją przedłużenia

Na farmie z Saxtrop potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Szwecji. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka przy zbiorach pieczarek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Saxtrop.

Wynagrodzenie: 13 – 15 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie oraz pakowanie pieczarek;
  • wykonywanie prac pielęgnacyjnych na farmie.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • atutem będzie komunikatywna znajomość angielskiego;
  • dobra kondycja fizyczna oraz przygotowanie do pracy o charakterze fizycznym;
  • dobre zdrowie;
  • mile widziane będzie doświadczenie przy zbiorach;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do/ze Szwecji;
  • przynajmniej 47 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • strój roboczy;
  • pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/praca-na-farmie-pieczarerk-szwecja,oferta,9315320

ID ogłoszenia: 916328c6bb137cd