PLN10,500.00

Traktorzysta do pracy w Danii od zaraz na stałe, Vejle

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Vejle
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Od zaraz na stałe możliwa do podjęcia ciekawa praca w Danii w gospodarstwie rolnym z Vejle na stanowisku traktorzysty. Znajomość języka angielskiego wymagana w stopniu dobrym.

Informacje
Pracownik polowy- traktorzysta

Numer oferty: R-32

Start pracy: od zaraz

Koniec pracy: na stałe

Ilość wakatów: 5

Oczekujemy
Umiejętność jazdy dużymi traktorami z maszynami rolniczymi

Prawo jazdy kat. B (mile widziana kat. T)

Dobra znajomość języka angielskiego

Odpowiedzialność i sumienność

Motywacja i zaangażowanie do pracy na świeżym powietrzu

Dobra sprawność fizyczna

Oferujemy
Stawkę godzinową: 120 dkk brutto/h na okresie próbnym +12,5 % pieniądze wakacyjne

Po okresie próbnym podwyższenie stawki godzinowej

Pomoc w organizacji mieszkania

Pomoc administracyjną w Danii

Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL

Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN

Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników

Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Zakres obowiązków
Obsługa traktora Valtra z taśmociągiem do wykopywania sadzonek,

Obsługa traktora z maszynami rolniczymi w zakresie uprawy pola,

Codzienne mycie traktora i maszyny po zakończonej pracy,

Konserwacja, naprawy,

Prace polowe

ID ogłoszenia: 9896286356097cba

ilość wszystkich wyświetleń: 409, dzisiaj: 1