€do uzgodnienia

W leśnictwie sezonowa praca Niemcy od zaraz przy wycince drzew Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Oferta sezonowego zatrudnienia w okolicach Stuttgartu przy wycince drzew oraz krzewów. Od zaraz Niemcy praca w leśnictwie  z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny w leśnictwie

Miejsce pracy: okolice Stuttgartu, Niemcy

Start: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Nr ref.: 0011143

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu czynności pomocniczych w lesie przy wycinaniu drzew oraz krzewów

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracach związanych z branżą stolarską – leśnictwo, tartak lub produkcja
  • możliwość pilnego wyjazdu do Niemiec
  • pełna samodzielność
  • obsługa narzędzi stolarskich, zaletą będzie umiejętność posługiwania się pilarką oraz rębakiem
  • pracowitość i sumienność
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • wysokie zarobki
  • bezpłatne miejsce do zamieszkania
  • prawo do płatnego urlopu
  • pomoc i wsparcie w czasie trwania umowy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 64058b8f32f381c2

ilość wszystkich wyświetleń: 1734, dzisiaj: 2