€do uzgodnienia

Sezonowa praca w Holandii bez języka przy zbiorach borówki wakacje 2019 Roggel

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Roggel
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: lipiec/sierpień 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5 - 7 tygodni

Dla szukających zatrudnienia na wakacje 2019 sezonowa praca w Holandii przy zbiorach borówki amerykańskiej. Oferta w Roggel bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy – trwają zapisy.

Lokalizacja: Roggel.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • ukończone 18 lat;
  • gotowość do podjęcia pracy do około 10 września;
  • bycie uczniem albo studentem.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie przez pracodawcę odpłatnie oraz transport do Holandii;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość wyjazdu ze znajomymi;
  • zatrudnienie od końca lipca/początku sierpnia 2019;
  • pracę na 5 – 7 tygodni.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, mogą się zapisać pod numerem telefonu: 13 446 32 95  albo wysyłając e-mail o temacie:

„Zbiór borówki Holandia” na adres: niemcy@bispol.com oraz podając w treści wiadomości: swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, mail.

Źródło: pracownicy.bispolhr.com

ID ogłoszenia: 5225cc1e3e594ffa