PLN9500 netto

Wiosna 2023 sezonowa praca Dania zbiory truskawek bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: wiosna 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: lipiec 2023

Do podjęcia od wiosny 2023 sezonowa praca w Danii. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych bez znajomości języka przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 9500 PLN netto.

Start: wiosna 2023.

Liczba miejsc: 14.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie truskawek na polu – praca w systemie akordowym, normą jest 12 kg truskawek na godzinę;
  • wykonywanie innych prac polowych.

Wymagania:

  • dostępność od wiosny 2023;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • chęć pracy na polu w różnych warunkach atmosferycznych;
  • bez języka duńskiego, ale wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego u jednej osoby na samochód;
  • własne ubranie do pracy oraz buty ochronne z metalowym noskiem;
  • pracę na przynajmniej 3 miesiące.

Oferujemy:

  • kurtkę oraz spodnie przeciwdeszczowe i rękawice;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wypłatę raz na miesiąc;
  • możliwość wzięcia zaliczki w wysokości nie większej niż 3000 DKK na kwartał;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 DKK na mc.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez formularz na stronie:

www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%99

Źródło: https://www.pf-gruppen.com/oferty-pracy-w-danii/rolnictwo/r-46-zbi%C3%B3r-truskawek

ID ogłoszenia: 78637bef15113a3