€euro

Zbieracz TRUSKAWEK – od zaraz sezonowa praca we Francji, Maine-Et-Loire

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Maine-Et-Loire
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na sezon

Agencja zatrudnienia za granicą dla gospodarstwa z Maine-Et-Loire poszukuje osób gotowych od zaraz do podjęcia pracy we Francji przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Opis stanowiska:
– sadzenie, plewienie i zbieranie truskawek
– prace porządkowe na miejscu zatrudnienia
– zbiór innych owoców sezonowych

Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako zbieracz truskawek
– doświadczenie w pracy przy zbiorach truskawek na polu lub w szklarni
– mile widziana znajomość języka francuskiego
– mile widziane własne auto

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
– pomoc w zakresie załatwienia formalności

731 983 146
rekrutacja6@euro-kontakt.eu

ID ogłoszenia: 838574ea34ab4ea5

ilość wszystkich wyświetleń: 1771, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Zbieracz TRUSKAWEK – od zaraz sezonowa praca we Francji, Maine-Et-Loire”

  1. Carna na @

    Dzień Dobry,
    jesteśmy 5-osobową grupą młodych i silnych ludzi, którzy zbierali już kiedyś truskawki w Polsce. Jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy! Prosimy o kontakt mailowy 🙂
    Pozdrawiamy!

    mail:ninabudzynska888@gmail.com

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Eurokontakt - Twoja praca

Ostatnie przedmioty dodane przez Eurokontakt - Twoja praca »