DKK8500 zł netto

Zbiór pomidorów – sezonowa praca w Danii od lipca 2022, Jutlandia Północna

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia Północna
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na okres 3 miesięcy

Począwszy od lipca 2022 w rejonie Jutlandia Północna propozycja podjęcia sezonowej pracy w Danii przy zbiorach pomidorów. Zakwaterowanie zorganizowane będzie na miejscu.

Informacje
Pracownik hodowli trzody chlewnej

Numer oferty R-41

Rozpoczęcie pracy: początek lipca

Zakończenie prac: na stałe

Ilość wakatów: 3

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu podatków​ 9000 PLN

8000 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Pomoc w organizacji darmowego zakwaterowania blisko pracy,

Pomoc administracyjną w Danii,

Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL,

Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN,

Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników,

Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice.

Zakres obowiązków
Opieka nad maciorami i prosiętami,

Karmienie zwierząt,

Prace porządkowe przy świniach,

Przeprowadzanie zwierząt, czyszczenie kojców,

Różne prace związane z hodowlą świń.

Oczekujemy
Dyspozycyjność w podanym terminie,

Doświadczenie w pracy ze zwierzętami mile widziane,

Bardzo dobra sprawność fizyczna,

Gotowość do podjęcia pracy na stałe,

Prawo jazdy kat. B mile widziane,

Znajomości języka angielskiego mile widziana.

Dodatkowe informacje
Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku

Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne

Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy w kolejnych sezonach

Ubezpieczenie zdrowotne,

Wypłata wynagrodzenia co miesiąc,

Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał

rekrutacja@pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 6262a0629101f0c

ilość wszystkich wyświetleń: 662, dzisiaj: 1