€1500-1700/e netto/M

Zbiór truskawek praca sezonowa we Włoszech bez języka, Werona 2024

  • Kraj: Włochy
  • Region lub miasto: Werona
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 10 kwietnia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 32 dni, 15 godzin

Od kwietnia 2024 na plantacji w rejonie Werony do rozpoczęcia sezonowa praca we Włoszech bez znajomości języka przy zbiorach owoców truskawek. Zakwaterowanie darmowe zapewnione będzie na miejscu.

Zadania:
– praca przy zbiorach truskawek ich pielęgnacja i dogląd

Wymagania:
– dobry stan zdrowia i kondycja
– delikatność i zręczność
– motywacja do pracy

Oferujemy:
– legalna umowę o prace
– pracę bez potrzeby znajomości języka włoskiego
– dobrą płacę
– miłą atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach
– udzielenia odpowiedzi na wszelkie pytania

Posiadamy jeszcze paprykę, ogórki jeżeli ktoś jest chętny do dalszej współpracy

Wszystkich zainteresowanych oraz chętny proszę o kontakt na mail :

mysz637@wp.pl

ID ogłoszenia: 49665ce549a11c68

ilość wszystkich wyświetleń: 164, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Hiszpan
  • Zarejestrowany od:

Inne przedmioty dodane przez Hiszpan

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Hiszpan »