€8,50 netto/h

Zbiory czereśni od lipca 2021 oferta sezonowej pracy w Anglii bez języka Salisbury UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Salisbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Od lipca 2021 do pojęcia sezonowa praca w Anglii z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w Salisbury bez znajomości języka przy zbiorach czereśni w sadzie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salisbury.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP netto na godz.

Start: od lipca 2021.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie czereśni w sadzie z wykorzystaniem chwytaków oraz drabin;
  • praca będzie wykonywana niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego;
  • własna nieprzemakalna odzież oraz obuwie i pościel.

Oferujemy:

  • wypłatę raz w tygodniu gotówką do ręki;
  • możliwość wzięcia zaliczki po przyjeździe do pracy;
  • darmowe zakwaterowanie w domkach letniskowych (kuchnia oraz łazienka będą dostępne w osobnych budynkach).

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: peterplichta@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-anglii-2021-przy-zbiorach-czeresni-bez-jezyka-od-lipca-w-salisbury/

ID ogłoszenia: 617605cb825175a2