NOKmin. 115 brutto/h

Zbiory kapusty bez języka sezonowa praca w Norwegii od zaraz Hoppestad

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Hoppestad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nawet do końca listopada 2021

Bez znajomości języka do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Norwegii. Zatrudnienie 2021 w Hoppestad dla Polaków przy zbiorach kapusty. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: min. 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • przeważnie jest to praca na polu;
  • zadaniem będzie zbieranie warzyw kapustnych oraz dyni;
  • pod koniec listopada pracownik będzie wykonywał prace pomocnicze związane z porządkowaniem terenu oraz sortowaniem warzyw itp.

Wymagania:

  • preferowane zgłoszenia od osób, które już są w Norwegii;
  • atutem będzie znajomość j. angielskiego albo norweskiego;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy w wymiarze około 200 godzin na miesiąc lub więcej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę w norweskim gospodarstwie rolnym;
  • możliwość otrzymania zaliczki po pierwszym tygodniu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: mateusz.glowala@interia.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-od-zaraz-zbiory-kapusty-w-hoppestad/

ID ogłoszenia: 480617ac4e32628a