PLN53,00 brutto/h

Zbiory kwiatów bez języka dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz Kempen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Kempen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: cały rok

Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach kwiatów. Zatrudnienie w Kempen bez znajomości języka dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie darmowe organizował będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: okolice Kempen.

Wynagrodzenie: 53,00 PLN brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy kwiatach w ogrodnictwie;
  • zadaniem pracownika będzie sadzenie, sortowanie oraz pakowanie kwiatów.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zatrudnienie od zaraz przez cały rok;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • wsparcie w organizacji transportu z Polski do Niemiec;
  • darmowe przejazdy wewnętrzne służbowymi samochodami;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dodatkowe ubezpieczenie w Niemczech;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • pomoc rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 95 757 97 57 albo 95 757 09 90

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-zbiory-kwiatow-bez-znajomosci-jezyka-k-kempen/

ID ogłoszenia: 10637beaba76e67