€12,00 brutto/h

Zbiory szparagów bez języka oferta pracy w Niemczech kwiecień 2023 Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Lubeka
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Niemczech. Zatrudnienie w Lubece od kwietnia 2023 przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lubeka.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto na godz.

Start: od kwietnia 2023.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie szparagów oraz ich sortowanie;
  • przygotowywanie szparagów.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od kwietnia do 24 czerwca 2023.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • płatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w cenie 7,00 € na dzień;
  • dostęp do Internetu;
  • dodatek akordowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

www.pro-suma.com/pl/kwestionariusz-osobowy/?numer=1024

albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu:

+49 152 149 84 152 lub +49 170 912 76 73

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-od-kwietnia-2023-lubeka/

ID ogłoszenia: 96763fe5a2709f66