£od 9,50 na godz.

Zbiory szparagów bez znajomości języka sezonowa praca Anglia od zaraz Exeter

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Exeter
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesięce

Gospodarstwo rolne z Exeter potrzebuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Exeter.

Wynagrodzenie: od 9,50 GBP na godz. lub na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie/wycinanie szparagów białych;
  • praca z wykorzystaniem specjalnego nożyka.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na cały sezon;
  • wysoka sprawność fizyczna i brak problemów z kręgosłupem;
  • własna odzież nieprzemakalna oraz obuwie;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia przy szparagach oraz znajomość języka.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • dostęp na plantacji do zimnej wody pitnej;
  • możliwość skorzystanie z organizowanego wyżywienia zbiorowego – śniadanie oraz obiad w cenie ok. 4 GBP Na dzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

milena.wieczorek@gazeta.pl z podaniem informacji na temat doświadczenia, znajomości języka oraz dostępności.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-w-exeter-2022/

ID ogłoszenia: 51624495588a25e