€1400 - 2000 na mc

Zbiory szparagów bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech 2021 Jork

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Jork
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Pracodawca z Jork szuka od kwietnia 2021 osób do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy zbiorach szparagów bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jork.

Wynagrodzenie: 1400 – 2000 € na mc.

Start: od kwietnia 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym zbieraniem szparagów w gospodarstwie rolnym.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia zatrudnienie od kwietnia 2021.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę;
  • pracę sezonową od kwietnia 2021 na trzy miesiące;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy sezonowej proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz kontaktowy na stronie:

Kwestionariusz Osobowy – pomocnik do zbiorów

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-od-kwietnia-2021-w-jork/

ID ogłoszenia: 954601ad90662218