€12,58 brutto/h

Zbiory truskawek od zaraz sezonowa praca Holandia bez znajomości języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Venlo
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowa

Do sezonowej pracy w Holandii poszukiwani od zaraz Polacy. Zatrudnienie w Venlo bez znajomości języka dla pracowników sezonowych przy zbiorach truskawek i wykonywaniu zadań porządkowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: 12,58 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek, a także wycinanie kwiatów;
  • wykonywanie zadań porządkowych w szklarni;
  • pracownik będzie także wykonywał prace pielęgnacyjne.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki (48-55 godzin to 25%, a powyżej 55 godzin – 100%);
  • dodatki urlopowe;
  • możliwość otrzymania bonusu dla kierowcy;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do/z/na terenie Holandii;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania bonusu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-holandia-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-venlo/

ID ogłoszenia: 9726328c33637954