€stawki wiekowe

Zbiory truskawek ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii bez języka od zaraz Bemmel

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Bemmel
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2016

Zatrudnimy od zaraz pracowników do zbiorów truskawek na plantacji w Bemmel. Sezonowa praca w Holandii bez znajomości języka w oparciu o uczciwą i przejrzystą umowę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bemmel.

Wynagrodzenie: według stawek wiekowych.

Zadania na stanowisku:

  • zbiór truskawek w szklarni lub na polu;
  • należy przestrzegać dziennych limitów zbiorów.

Wymagania:

  • język niemiecki lub angielski na poziomie podstawowym;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • elastyczność godzinowa;
  • predyspozycje do szybkiej i jednocześnie delikatnej pracy (aby nie uszkadzać owoców);
  • umiejętność działania w grupie;
  • odpowiedzialność i uczciwość.

Zapewniamy:

  • zorganizowanie wyjazdu do Holandii;
  • płatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • wynagrodzenia co tydzień;
  • zrekompensowanie opłat za mieszkanie dla osób poniżej 23 lat;
  • naszym pracownikom wystawiamy jarografy;
  • pomoc w sprawach formalnych.

Aplikacje:
Osoby chętne do podjęcia pracy zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę www:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-holandii-od-zaraz-bez-jezyka-zbiory-truskawek-bemmel/

ID ogłoszenia: 38572143f4038c4

5 komentarzy na “Zbiory truskawek ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii bez języka od zaraz Bemmel”

  1. Marcin98 na @

    Witam,
    Mam 17 lat chciał bym podjąć prace od połowy czerwca do końca sierpnia.Czy praca tą może podjąć osoba która ma 17 lat? 29 lipca kończę 18 z góry dziękuje za odpowiedź.
    Marcin Bułat

  2. oosterek na @

    pilnie poszukuje pracy.jestem pracowitym meszczyzna w wieku 31 lat.aktualnieprzebywam w holandii w miescie Nijmegen.jesli to ogloszenie jest aktualne prosze o kontakt za co z gory serdecznie dziekuje

  3. MartaBlok na @

    Dzień dobry,
    jestem chętna do podjęcia pracy od końca czerwca/początku lipca. Spełniam podane wymagania.
    Proszę o kontakt i z góry dziękuję.
    martablok12@wp.pl

  4. otsorp4520 na @

    Witam,jestem zainteresowany ofertą wraz z kolegą. Mamy duże zaangażowanie do pracy. Prosimy o kontakt jeśli ogłoszenie jest aktualne: mail: grzesio.10.3@onet.eu tel: 507 685 798

  5. Vasilevsky na @

    Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą wraz z przyjacielem, jesteśmy chętni podjęcia pracy, której tyczy się zgłoszenie w terminie koniec czerwca/początek lipca – sierpień. Prosimy o kontakt,

    E-MAIL: m.wasilewski1997@gmail.com
    TEL: 505 293 371