£230-280 GBP za tydzień

Oferta sezonowej pracy w Anglii na farmie przy zbiorach warzyw od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Anglia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 5 miesięcy

Od zaraz Poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Anglii przy zbiorach i pakowaniu warzyw na farmie. Oferta dla osób bez doświadczenia. Zapewniamy płatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: 230-280 GBP za tydzień
Start: od zaraz

Zadania:
Najpierw pracownik zbiera warzywa z pola następnie przenosi zbiór do magazynu. Tam pracownik segreguje sałatę oraz cebule i pakuje je w opakowania.

Wymagania:
– doświadczenie przy zbiorach warzyw na farmie będzie mile widziane
– podstawy języka angielskiego są obowiązkowe
– wytrzymałość fizyczna
– chęć podjęcia pracy za granicą
– bez problemów ze zdrowiem
– konieczność wyrobienia norm dziennych
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– pozostanie w Anglii od 2 do 5 miesięcy
– zapłacenie depozytu mieszkaniowego w wysokości 100 GBP

Oferujemy:
– legalną pracę nawet do 5 miesięcy
– w tygodniu zapewniamy do 70 godzin pracy
– stawka jest akordowa jednak nie mniej niż 5.73 GBP/h za godz.
– w weekendy oraz wypracowane nadgodziny płaca wynosi 8.59 GBP/h
– miejsce do zamieszkania na okres zatrudnienia w cenie 30.10 GBP za 7 dni
– hostel znajduję się na terenie farmy
– możliwość korzystania ze stołówki (obiady za 2 GBP)
– dostęp do aneksu kuchennego

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez przesłanie stronę: http://www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=172

ID ogłoszenia: 928559ce338e3a36

4 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Anglii na farmie przy zbiorach warzyw od zaraz”

  1. Magda123 na @

    Witam, razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Jesteśmt dyspozycyjni i gotowi wyjechać od zaraz do końca września. Obydwoje posiadamy prawo jazdy kat. B i posługujemy się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.
    Proszę o kontakt: email: m.palacz96@gmail.com lub tel: 608883565
    Pozdrawiam.

  2. Gracjan0708 na @

    Witam mam na imnie Gracjan mam 28 lat i jestem bardzo zainteresowany pracom pszy zbiorach znam dobrze jezyk Angielski i mam doswiatczenie pszy pracach fizycnych jestem pracowity i 100% sprawny fizycznie moge zaczonc pracowac od zara znam Anglie bardzo dobrze mieszkalem w londynie piec lat. Prosze o kontakt 514079731

  3. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  4. Marcin na @

    Podejmę pracę.Mieszkam w u.k
    Marcin07424829823
    Mail:marcinnowak-1977@wp.pl