£8,50/h brutto

Ogrodnictwo od zaraz dam pracę w Anglii bez języka przy kwiatach Exeter

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Exeter
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Anglii przy kwiatach dla osób bez znajomości języka. Aktualna oferta zatrudnienia w szklarni z Exeter na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Lokalizacja: Exeter, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: pół roku

Zarobki: 8,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy pielęgnacji orchidei
  • zadaniem pracownika będzie podlewanie, podcinanie, nawożenie oraz pakowanie kwiatów

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodyscyplina
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • gotowość do wypracowywania godzin nadliczbowych

Oferujemy:

  • pracę na czas określony od zaraz
  • zatrudnienie w Anglii bez znajomości języka
  • darmowe zamieszkanie blisko miejsca pracy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z tytułem: „Anglia praca w szklarni przy kwiatach 01/18″ na adres e-mail:

red.dot@gmx.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-stycznia-2018-oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-przy-kwiatach-w-ogrodnictwie-exeter/

ID ogłoszenia: 7255a3989378e4d4