€9,61 EUR brutto/godz.

Zbiór pieczarek od zaraz sezonowa praca we Francji w Rolnictwie Comines

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Comines
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 miesiące

Atrakcyjne ogłoszenie dla Polaków dotyczące pracy we Francji w rolnictwie przy zbiorze pieczarek na terenie miejscowości Comines. Od zaraz zatrudnienie bez języka, ale z wymaganym doświadczeniem.

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

ZBIÓR PIECZAREK
Lokalizacja: Francja
Numer referencyjny: ZP/08/15FR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• zbiór pieczarek.

WYMAGANIA:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• mile widziana znajomość języka francuskiego,
• osoba dokładna i szybka w działaniu.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
• umowa na warunkach francuskich,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• nadgodziny,
• praca od zaraz.

KONTAKT:
Aplikacje (CV ze zdjęciem) oraz referencje prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy:
praca.francja@interkadra.pl

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)
Więcej informacji pod numerem telefonu: +12 290 44 20
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 9255d5c07d87fb5

ilość wszystkich wyświetleń: 1480, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Zbiór pieczarek od zaraz sezonowa praca we Francji w Rolnictwie Comines”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam