£8,50 netto/h

Zbiory malin dam sezonową pracę w Anglii od zaraz bez języka Shrewsbury UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Shrewsbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca października 2020

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Shrewsbury dla pracowników sezonowych przy zbiorach malin z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Shrewsbury.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca na plantacji owoców, gdzie zadaniem będzie zbieranie maliny jesiennej;
  • od października 2020 będzie możliwość podjęcia pracy przy zbieraniu winogron deserowych.

Wymagania:

  • dostępność do końca września albo października;
  • brak problemów z prawem;
  • umiejętność bezkonfliktowej współpracy;
  • pozytywne nastawienie do ludzi oraz pracy;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego oraz posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość wyjechania do pracy w parze albo grupie;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mile widziane w języku angielskim, prosimy wysyłać na adres e-mail: karol.paluch82@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-anglia-praca-sezonowa-od-zaraz-zbiory-malin-w-shrewsbury-do-pazdziernika-2020/

ID ogłoszenia: 2215f4ce67a8e982