NOK150 NOK/h brutto

Fizyczna praca Norwegia bez języka przy roznoszeniu ulotek Rogaland

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Rogaland

Zatrudnimy pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta z Rogaland przy roznoszeniu ulotek, gazet i pakietów reklamowych. Język angielski wymagany.

Stanowisko: Praca fizyczna
Lokalizacja: Norwegia, Rogaland
Wynagrodzenie: 150 NOK/h brutto

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na roznoszeniu ulotek reklamowych. Zatrudnienie odbywa się na wyznaczonym terenie.

Wymagania:
– język angielski w stopniu dobrym
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– posiadanie samochodu jest konieczne na to stanowisko
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy fizycznej
– odwaga, otwartość, miła aparycja, odpowiedzialność, chęć do pracy
– osoba pogodna z naturalnym uśmiechem

Oferujemy:
– legalną umowę o pracę na norweskich warunkach
– dobre wynagrodzenie godzinowe
– praca 6 dni w tygodniu po 2-4 godziny dziennie
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– pracę wśród ludzi

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pomocą maila: schwedadistribusjons@prowe.pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 8315404d7515cd37

ilość wszystkich wyświetleń: 5874, dzisiaj: 1