DKK95 brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Danii od zaraz w rolnictwie Odense 2022

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czerwiec 2022

Do podjęcia bez znajomości języka sezonowa praca w Danii. Zatrudnienie od zaraz w rolnictwie na terenie Odense. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 95,00 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się pieleniem warzyw i owoców;
  • zadaniem będzie również zbieranie ich oraz pakowanie;
  • wykonywanie ogólnych prac porządkowych w gospodarstwie.

Wymagania:

  • bez języka duńskiego, ale z podstawowym angielskim;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • wypłatę raz w miesiącu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + 12,5% pieniędzy wakacyjnych;
  • zakwaterowanie w cenie 450 DKK na tydz.;
  • legalne zatrudnienie;
  • pomoc przed wyjazdem i w trakcie.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: mw@balticworkforce.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 511 383 153

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/pracownik-gospodarstwa-rolnego/

ID ogłoszenia: 750624f43f6e5741