NOKod 140 brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Norwegii bez języka przy zbiorach warzyw 2023 Lier

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lier
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023

Ogłoszenie aktualnej od kwietnia 2023 sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Lier bez znajomości języka przy zbiorach warzyw. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lier.

Wynagrodzenie: od 140 NOK brutto na godz.

Start: od kwietnia 2023.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych zadań na farmie;
  • zadaniem będzie sadzenie oraz zbieranie kapusty pekińskiej i kalafiora;
  • pielenie warzyw;
  • wykonywanie prac konserwacyjnych.

Wymagania:

  • bez języka norweskiego, ale ze znajomością języka angielskiego w mowie – B1 oraz w piśmie – A2;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zmotywowanie do pracy;
  • punktualność;
  • zdolność do pracy w zespole i pod presją czasu;
  • elastyczność;
  • szybkie tempo pracy;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w rolnictwie i ogrodnictwie;
  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl z podaniem tytułu:

Norwegia – PRACOWNIK SEZONOWY W OGRODNICTWIE – zbiór warzyw

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-norwegia-2023-zbiory-warzyw-bez-jezyka-norweskiego-od-kwietnia-lier/

ID ogłoszenia: 62463fe5781e650b