DKK15.000 - 16.000 DKK

Praca w Danii 2017 – pielenie warzyw, Jutlandia II połowa kwietnia

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: druga połowa kwietnia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: około 4-5 miesięcy

Od II połowy kwietnia potrzebne osoby do fizycznej pracy w Danii przy pieleniu warzyw na maszynie. Zatrudnienie w rejonie Jutlandii dla osób dyspozycyjnych na ok 4-5 miesięcy.

Oferujemy:

– stawka godzinowa 75 DKK brutto (10,09 €) plus 12,5 % dodatku wakacyjnego do każdej przepracowanej godziny,
– średnie zarobki miesięczne brutto: 15 500 DKK (2085€),
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– 50 – 55 godzin w tygodniu,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron,
– pomoc w organizacji mieszkania, 60 – 100 DKK doba, dobre warunki mieszkaniowe,
– duńska umowa,
– obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:

– pielenie maszynowe warzyw (praca na maszynie 6 osobowej).

Oczekujemy:

– zaangażowanie,
– dyspozycyjność w podanym terminie,
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane,
– własny samochód (dojazdy do pracy),
– dobry stan zdrowia.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie www.pf-gruppen.com

Więcej szczegółów na:

www.PF-GRUPPEN.com
Facebook – profil
Grupa Facebook – relacje LIVE / info

ID ogłoszenia: 2358cc0bc84ef0e

ilość wszystkich wyświetleń: 1026, dzisiaj: 1