£na akord

Anglia praca dla studentów bez języka od zaraz przy zbiorach jabłek Crawley

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Crawley
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Aktualna propozycja zatrudnienia w sadzie z Crawley od zaraz do listopada bez znajomości języka. Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach jabłek dla studentów na wakacje.

Stanowisko: Pracownik do zbioru jabłek

Lokalizacja: Crawley

Termin: od zaraz do listopada

Zarobki: obowiązują stawki akordowe- 0,8 GBP za kg. Wychodzi to ok 6 do 10 GBP/h pracy

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie w sadzie z owocami twardymi.
  • Do zadań należeć będzie zbiór owoców z drzew- ręcznie za pomocą chwytaka i na drabinie.
  • Obowiązkiem będzie zbieranie owoców które już spadły ale w dalszym ciągu nadają się do przetworzenia

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do listopada
  • samozaparcie
  • wytrwałość
  • duża motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • mile widziane doświadczenia w pracy w sadzie
  • zaświadczenie o niekaralności jest niezbędne do wglądu przez pracodawcę

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na terenie sadu w domkach letniskowych
  • oferta legalna
  • zarobki uzależnione od tempa pracy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

  • jobs4u@englandmail.com

w tytule prosimy wpisać: „zbiory jabłek Crwaley″

źródło:http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-zbiorach-jablek-dla-studentow-crawley/

ID ogłoszenia: 24453c95083c5e68

4 komentarze na “Anglia praca dla studentów bez języka od zaraz przy zbiorach jabłek Crawley”

  1. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 22 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. Anna123 na @

    Witam.
    Jestem zainteresowana podaną ofertą. Posiadam doświadczenie w pracy przy zbiorach jabłek. Jestem osobą odpowiedzialną i pracowitą. Proszę o kontakt
    E-mail annasalata4@wp.pl
    pozdrawiam

  3. pawel.heksel@onet.pl na @

    Witam serdecznie ja wraz z moja narzeczona jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od zaraz, jesteśmy młoda para w wieku 26 i 24 lata pracowaliśmy już przy zbiorach tego typu : sałata, kalarepa, pieczarki, melony, winogrona, jabłka,truskawki, jakże również na hali pakowanie, przepakowywanie, załadunek, rozładunek, jakość produktu. Znajomość języka angielskiego poziom dobry, j.niemiecki – komunikatywnie, hiszpański dobry. Czekamy na kontakt pod numerem tel.kom. 504-039-720.

  4. myheel na @

    Witam. Panstwa jesli potrzebowalibyscie transportu dla ludzi do pracy w Anglii to prosze o kontakt meilowy lub telefoniczny a napewno sie porozumiemy . Oto moj numer 07932029323 Michal (ALAN TRAVEL)