NOKod 100 na godz.

Oferta sezonowej pracy w Norwegii od zaraz przy zbiorach borówki bez języka Jessheim

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Jessheim
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2019

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach borówki amerykańskiej. Oferta 2019 z Jessheim dla Polaków. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jessheim.

Wynagrodzenie: od 100 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie ręczne zbieranie borówki amerykańskiej na plantacji.

Wymagania:

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • mile widziany status ucznia/studenta;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych dla osób, które wypracowują normy godzinowe;
  • zatrudnienie poprzez agencję;
  • solidnego pracodawcę;
  • norweską umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019 z zaznaczeniem opcji: „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-norwegia-praca-sezonowa-od-sierpnia-2019-przy-zbiorze-borowki-jessheim/

ID ogłoszenia: 1715d5ecf600c2f8