€stawki wiekowe

Ogłoszenie pracy w Holandii ogrodnictwo przy kwiatach bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia

Oferta pracy w Holandii przy pielęgnacji kwiatów w ogrodnictwie. Zatrudniamy osoby bez znajomości języka oraz doświadczenia do zadań przy plauzowaniu chryzantem. Przyjmujemy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Stanowisko: pracownik ogrodniczy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: według ustawowej stawki wiekowej.

Zadania na stanowisku:

  • kobiety są kierowane do plauzowania chryzantem (obrywanie bocznych pączków);
  • panowie są delegowani do pracy przy sortowaniu i pakowaniu kwiatów (Uwaga! do tej pracy potrzebna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.)

Oczekiwania:

  • gotowość do szybkiego wyjazdu;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • możliwość podpisania umowy na od 4 do 6 miesięcy;
  • gotowość do pracy również w czasie świąt;
  • doświadczenie będzie plusem, jednak nie jest wymagane.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie (koszt 80 euro tygodniowo);
  • ubezpieczenie (21,50 euro tygodniowo);
  • holenderska umowa o pracę na czas określony;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • wysokie wynagrodzenie i dobrą atmosferę.

Aplikacje:
Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz rekrutacyjny, znajdujący się w poniższym linku:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-przy-kwiatach-ogrodnictwo-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 9675705428d2f418