SEK144 SEK/h

Praca w Szwecji dla Polaków w budownictwie przy wykończeniach Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Sztokholm

Firma budowlana ze Sztokholmu zatrudni pracownika fizycznego na stanowisko kafelkarz przy remontach. Praca w Szwecji na budowie bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm
Wynagrodzenie: 144 SEK/h

Zadania:
Pracownik budowlany będzie zajmował się okładaniem ścian płytkami ceramicznymi bądź innym materiałem budowlanym w zależności od życzeń klientów.

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe
– długoletnie doświadczenie przy kładzeniu kafelków
– umiejętność samodzielnego wykonywania zadań
– specjalista w swojej dziedzinie
– język angielski bądź szwedzki
– prawo jazdy kat.B
– złota rączka

Oferujemy:
– bardzo dobre wynagrodzenie
– zapewniamy płatny urlop
– samochód służbowy
– pomagamy przy wypełnieniu dokumentów aplikacyjnych
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: praca@daderman.se

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/kafelkarz_szwecja_,ogloszenie,20141014074711.html

ID ogłoszenia: 96654416ef6810e0

1 odpowiedź na “Praca w Szwecji dla Polaków w budownictwie przy wykończeniach Sztokholm”

  1. czarnozeby na @

    Poszukuję zleceń
    Prowadzę działalność gospodarczą.
    Posiadam referencje na budowy i remonty na około 3 milionów złotych.
    Działamy w ekipie czteroosobowej.
    Posiadam prawo jazdy kat A,B,C,E.
    Uprawnienia przy montażu instalacji gazowych E i D.
    Uprawnienia elektryczne E i D.
    Szkolenie BHP dla pracodawców oraz osób zarządzających.
    Certyfikat Kompetencji Zawodowych w międzynarodowym przewozie osób i rzeczy.
    Uprawnienia do montażu rusztowań.
    W budownictwie działam 19 lat natomiast firmę prowadzę od 6 lat zawsze w tym samym składzie.
    Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.
    Mail – budownictwo76@o2.pl